ULD2D5R6MPD6TD
NichiconNichicon
ULD2D5R6MPD6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD2D5R6MPD6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5.6UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ULD2D5R6MPD6TD.pdf2.ULD2D5R6MPD6TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2D5R6MPD6TD
Tau Wae ULD2D5R6MPD6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5.6UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 417144 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2D5R6MPD6TD.pdf2.ULD2D5R6MPD6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13897-2
493-13897-2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 5.6µF Nga tono General Purpose