UKW1V682MRD
NichiconNichicon
UKW1V682MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKW1V682MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKW1V682MRD.pdf2.UKW1V682MRD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKW1V682MRD
Tau Wae UKW1V682MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60194 pcs Pepa Raraunga 1.UKW1V682MRD.pdf2.UKW1V682MRD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UKW Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.025A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10704
UKW1V682MRD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono Audio