UKW1V472MHD
NichiconNichicon
UKW1V472MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKW1V472MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKW1V472MHD.pdf2.UKW1V472MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKW1V472MHD
Tau Wae UKW1V472MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102383 pcs Pepa Raraunga 1.UKW1V472MHD.pdf2.UKW1V472MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UKW Ripple Current @ Low Frequency 2.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.8635A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10712
UKW1V472MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono Audio