UKT1C223MRD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKT1C223MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 16V 22000UF 20% AUDIO-LEADED
Ngā Rauemi: UKT1C223MRD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKT1C223MRD
Tau Wae UKT1C223MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 16V 22000UF 20% AUDIO-LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47098 pcs Pepa Raraunga UKT1C223MRD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa UKT Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17866
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.028" (51.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22000µF Nga tono Audio