UKT1C222MHD
NichiconNichicon
UKT1C222MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKT1C222MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKT1C222MHD.pdf2.UKT1C222MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKT1C222MHD
Tau Wae UKT1C222MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175771 pcs Pepa Raraunga 1.UKT1C222MHD.pdf2.UKT1C222MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UKT Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.058A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15425
UKT1C222MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKT1C221MED1TD
UKT1C221MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 735020 pcs
Tikiake: UKT1C221MED1TD.pdf
RFQ
UKT1C220MDD1TD
UKT1C220MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 637029 pcs
Tikiake: UKT1C220MDD1TD.pdf
RFQ
UKT1C222MHD1TO
UKT1C222MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL