UKT1C103MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKT1C103MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 16V 10000UF 20% AUDIO-LEADED
Ngā Rauemi: UKT1C103MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKT1C103MHD
Tau Wae UKT1C103MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 16V 10000UF 20% AUDIO-LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78946 pcs Pepa Raraunga UKT1C103MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UKT Ripple Current @ Low Frequency 2.06A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.369A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17864
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono Audio