UKT1C101MDD
NichiconNichicon
UKT1C101MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKT1C101MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKT1C101MDD.pdf2.UKT1C101MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKT1C101MDD
Tau Wae UKT1C101MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 677881 pcs Pepa Raraunga 1.UKT1C101MDD.pdf2.UKT1C101MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UKT Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 172.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15422
UKT1C101MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKT1A472MHD
UKT1A472MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 75141 pcs
Tikiake: UKT1A472MHD.pdf
RFQ
UKT1C100MDD1TD
UKT1C100MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1177395 pcs
Tikiake: UKT1C100MDD1TD.pdf
RFQ
UKT1C101MDD1TA
UKT1C101MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL