UKL2A221MHD
NichiconNichicon
UKL2A221MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL2A221MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL2A221MHD.pdf2.UKL2A221MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL2A221MHD
Tau Wae UKL2A221MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76324 pcs Pepa Raraunga 1.UKL2A221MHD.pdf2.UKL2A221MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 870mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL2A2R2KDD
UKL2A2R2KDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 10% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 743377 pcs
Tikiake: UKL2A2R2KDD.pdf
RFQ
UKL2A221KHD1TN
UKL2A221KHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 70804 pcs
Tikiake: UKL2A221KHD1TN.pdf
RFQ
UKL2A221MHD1TN
UKL2A221MHD1TN