UKL2A221KHD
NichiconNichicon
UKL2A221KHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL2A221KHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 10% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL2A221KHD.pdf2.UKL2A221KHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL2A221KHD
Tau Wae UKL2A221KHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 10% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115256 pcs Pepa Raraunga 1.UKL2A221KHD.pdf2.UKL2A221KHD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 870mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16884
UKL2A221KHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL2A221MHD
UKL2A221MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 76324 pcs
Tikiake: UKL2A221MHD.pdf
RFQ
UKL2A220KPD
UKL2A220KPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 10% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 507382 pcs
Tikiake: UKL2A220KPD.pdf
RFQ
UKL2A221KHD1TN
UKL2A221KHD1TN