UKL1V681KHD
NichiconNichicon
UKL1V681KHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1V681KHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 10% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1V681KHD.pdf2.UKL1V681KHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1V681KHD
Tau Wae UKL1V681KHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 10% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131247 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1V681KHD.pdf2.UKL1V681KHD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 840mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.26A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16875
UKL1V681KHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1V680MPDANATA
UKL1V680MPDANATA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 465660 pcs
Tikiake: UKL1V680MPDANATA.pdf
RFQ
UKL1V681KHD1TN
UKL1V681KHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL