UKL1V680MPDANA
NichiconNichicon
UKL1V680MPDANA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1V680MPDANA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1V680MPDANA.pdf2.UKL1V680MPDANA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1V680MPDANA
Tau Wae UKL1V680MPDANA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 437160 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1V680MPDANA.pdf2.UKL1V680MPDANA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 460mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 68µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1V681KHD1TN
UKL1V681KHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 85120 pcs
Tikiake: UKL1V681KHD1TN.pdf
RFQ
UKL1V680KPDANA
UKL1V680KPDANA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 10% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 454974 pcs
Tikiake: UKL1V680KPDANA.pdf
RFQ
UKL1V680MPDANATA
UKL1V680MPDANATA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UKL1V680MPDANATA.pdf
UKL1V680MPDANATD
UKL1V680MPDANATD