UKL1A681MPD
NichiconNichicon
UKL1A681MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1A681MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1A681MPD.pdf2.UKL1A681MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1A681MPD
Tau Wae UKL1A681MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 225800 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1A681MPD.pdf2.UKL1A681MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 680µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1A681KPD
UKL1A681KPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 10% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 317207 pcs
Tikiake: UKL1A681KPD.pdf
RFQ
UKL1A681MPD1TD
UKL1A681MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL