UKL1A681KPD
NichiconNichicon
UKL1A681KPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1A681KPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 10% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1A681KPD.pdf2.UKL1A681KPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1A681KPD
Tau Wae UKL1A681KPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 10% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 317207 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1A681KPD.pdf2.UKL1A681KPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16843
UKL1A681KPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1A682MHD
UKL1A682MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 90242 pcs
Tikiake: UKL1A682MHD.pdf
RFQ
UKL1A680MEDANA1TA
UKL1A680MEDANA1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 534210 pcs
Tikiake: UKL1A680MEDANA1TA.pdf
RFQ
UKL1A681KPD1TD
UKL1A681KPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL