UKA0J472MHD
NichiconNichicon
UKA0J472MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKA0J472MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKA0J472MHD.pdf2.UKA0J472MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKA0J472MHD
Tau Wae UKA0J472MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101043 pcs Pepa Raraunga 1.UKA0J472MHD.pdf2.UKA0J472MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UKA Ripple Current @ Low Frequency 1.12A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.288A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16812
UKA0J472MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4700µF Nga tono Audio