UKA0J471MPD
NichiconNichicon
UKA0J471MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKA0J471MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKA0J471MPD.pdf2.UKA0J471MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKA0J471MPD
Tau Wae UKA0J471MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 353272 pcs Pepa Raraunga 1.UKA0J471MPD.pdf2.UKA0J471MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKA Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16811
UKA0J471MPD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKA0J472MHD
UKA0J472MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 101043 pcs
Tikiake: UKA0J472MHD.pdf
RFQ
UKA0J471MPD1TD
UKA0J471MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL