UJB0L332TPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UJB0L332TPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 5.5V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UJB0L332TPD1TD.pdf2.UJB0L332TPD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UJB0L332TPD1TD
Tau Wae UJB0L332TPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 5.5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5139 pcs Pepa Raraunga 1.UJB0L332TPD1TD.pdf2.UJB0L332TPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 5.5V Te manawanui -10%, +50%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UJB Ripple Current @ High Frequency 460mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 5.5V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose