UJB0L183THD1TN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UJB0L183THD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 18000UF 5.5V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UJB0L183THD1TN.pdf2.UJB0L183THD1TN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UJB0L183THD1TN
Tau Wae UJB0L183THD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 18000UF 5.5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5094 pcs Pepa Raraunga 1.UJB0L183THD1TN.pdf2.UJB0L183THD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 5.5V Te manawanui -10%, +50%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UJB Ripple Current @ High Frequency 370mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 200 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 18000µF 5.5V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 18000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UJB0L183THD
UJB0L183THD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 18000UF 5.5V RADIAL