UHW1K181MPD
Hua Hua
Tau Wae: UHW1K181MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 80V 181UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Ngā Rauemi: UHW1K181MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHW1K181MPD
Tau Wae UHW1K181MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 80V 181UF 20% HIGH RELIA-LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 225366 pcs Pepa Raraunga UHW1K181MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHW Ripple Current @ Low Frequency 572mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17837
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 88 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF