UHW1K152MHD
NichiconNichicon
UHW1K152MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHW1K152MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: UHW1K152MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHW1K152MHD
Tau Wae UHW1K152MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64173 pcs Pepa Raraunga UHW1K152MHD.pdf
Te manawanui 1500µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa UHW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 80V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-14585 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2.106A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga UHW1K152MHD Life @ Temp. -
Hapa 28 mOhm Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
Whakaahua nui 1500µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 80V RADIAL Nga tono 10000 Hrs @ 105°C