UHM1C681MPD6
Hua Hua
Tau Wae: UHM1C681MPD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: UHM1C681MPD6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHM1C681MPD6
Tau Wae UHM1C681MPD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4115 pcs Pepa Raraunga UHM1C681MPD6.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHM Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 28 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHM1C332MHD
UHM1C332MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 5102 pcs
Tikiake: UHM1C332MHD.pdf
RFQ
UHM1C681MPD
UHM1C681MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL