UHM1C332MHD
Hua Hua
Tau Wae: UHM1C332MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: UHM1C332MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHM1C332MHD
Tau Wae UHM1C332MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5102 pcs Pepa Raraunga UHM1C332MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UHM Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 9 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF