UHE2A560MPD
NichiconNichicon
UHE2A560MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE2A560MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE2A560MPD.pdf2.UHE2A560MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE2A560MPD
Tau Wae UHE2A560MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 480704 pcs Pepa Raraunga 1.UHE2A560MPD.pdf2.UHE2A560MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 285.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 408mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1664
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 330 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE2A680MPD
UHE2A680MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 447873 pcs
Tikiake: UHE2A680MPD.pdf
RFQ
UHE2A470MPT
UHE2A470MPT
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 5150 pcs
Tikiake: UHE2A470MPT.pdf
RFQ
UHE2A560MPD1TD
UHE2A560MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL