UHE2A471MHT6
NichiconNichicon
UHE2A471MHT6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE2A471MHT6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE2A471MHT6.pdf2.UHE2A471MHT6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE2A471MHT6
Tau Wae UHE2A471MHT6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5620 pcs Pepa Raraunga 1.UHE2A471MHT6.pdf2.UHE2A471MHT6.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.72A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 47 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE2A560MPT
UHE2A560MPT
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 4010 pcs
Tikiake: UHE2A560MPT.pdf
RFQ
UHE2A560MPD1TD
UHE2A560MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 377868 pcs
Tikiake: UHE2A560MPD1TD.pdf
RFQ
UHE2A471MHT
UHE2A471MHT
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL