UHE2A121MPT
NichiconNichicon
UHE2A121MPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE2A121MPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE2A121MPT.pdf2.UHE2A121MPT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE2A121MPT
Tau Wae UHE2A121MPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4022 pcs Pepa Raraunga 1.UHE2A121MPT.pdf2.UHE2A121MPT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 518mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 740mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 150 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 120µF