UHE2A101MPT
NichiconNichicon
UHE2A101MPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE2A101MPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE2A101MPT.pdf2.UHE2A101MPT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE2A101MPT
Tau Wae UHE2A101MPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4135 pcs Pepa Raraunga 1.UHE2A101MPT.pdf2.UHE2A101MPT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 416.5mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Hapa 200 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose