UHE1A681MPT
NichiconNichicon
UHE1A681MPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1A681MPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1A681MPT.pdf2.UHE1A681MPT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1A681MPT
Tau Wae UHE1A681MPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5781 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1A681MPT.pdf2.UHE1A681MPT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 87 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF