UHE1A562MHT6
NichiconNichicon
UHE1A562MHT6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE1A562MHT6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE1A562MHT6.pdf2.UHE1A562MHT6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE1A562MHT6
Tau Wae UHE1A562MHT6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5161 pcs Pepa Raraunga 1.UHE1A562MHT6.pdf2.UHE1A562MHT6.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 2.344A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.93A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 21 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 5600µF