UFG2AR33MDM
NichiconNichicon
UFG2AR33MDM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG2AR33MDM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG2AR33MDM.pdf2.UFG2AR33MDM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG2AR33MDM
Tau Wae UFG2AR33MDM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 782334 pcs Pepa Raraunga 1.UFG2AR33MDM.pdf2.UFG2AR33MDM.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.33µF Nga tono Audio