UFG2A470MPM
NichiconNichicon
UFG2A470MPM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG2A470MPM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG2A470MPM.pdf2.UFG2A470MPM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG2A470MPM
Tau Wae UFG2A470MPM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 234738 pcs Pepa Raraunga 1.UFG2A470MPM.pdf2.UFG2A470MPM.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 380mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15107
UFG2A470MPM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono Audio