UFG2A3R3MDM
NichiconNichicon
UFG2A3R3MDM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG2A3R3MDM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG2A3R3MDM.pdf2.UFG2A3R3MDM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG2A3R3MDM
Tau Wae UFG2A3R3MDM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 671857 pcs Pepa Raraunga 1.UFG2A3R3MDM.pdf2.UFG2A3R3MDM.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 54mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15106
UFG2A3R3MDM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3.3µF Nga tono Audio