UES1V4R7MDM1TA
NichiconNichicon
UES1V4R7MDM1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UES1V4R7MDM1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UES1V4R7MDM1TA.pdf2.UES1V4R7MDM1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UES1V4R7MDM1TA
Tau Wae UES1V4R7MDM1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 465081 pcs Pepa Raraunga 1.UES1V4R7MDM1TA.pdf2.UES1V4R7MDM1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UES Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UES1V470MPM
UES1V470MPM
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 325224 pcs
Tikiake: UES1V470MPM.pdf
RFQ
UES2601
UES2601
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: RECTIFIER
I roto i te taonga: 1988 pcs
Tikiake: UES2601.pdf
RFQ
UES1V4R7MDM
UES1V4R7MDM
Kaihanga: Nichicon