UES1V471MHM1TN
NichiconNichicon
UES1V471MHM1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UES1V471MHM1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UES1V471MHM1TN.pdf2.UES1V471MHM1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UES1V471MHM1TN
Tau Wae UES1V471MHM1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61335 pcs Pepa Raraunga 1.UES1V471MHM1TN.pdf2.UES1V471MHM1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UES Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10853-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono Audio