UCZ1J751MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCZ1J751MNQ1ZD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 750UF 20% 63V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCZ1J751MNQ1ZD.pdf2.UCZ1J751MNQ1ZD.pdf3.UCZ1J751MNQ1ZD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCZ1J751MNQ1ZD
Tau Wae UCZ1J751MNQ1ZD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 750UF 20% 63V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCZ Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 68 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 750µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 68 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 125°C
Te kaha 750µF Nga tono General Purpose