UCZ1J471MNQ1MS
NichiconNichicon
UCZ1J471MNQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCZ1J471MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCZ1J471MNQ1MS.pdf2.UCZ1J471MNQ1MS.pdf3.UCZ1J471MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCZ1J471MNQ1MS
Tau Wae UCZ1J471MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCZ Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-13953-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 110 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 110 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose