UCYW6680MHD3
NichiconNichicon
UCYW6680MHD3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCYW6680MHD3
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCYW6680MHD3.pdf2.UCYW6680MHD3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCYW6680MHD3
Tau Wae UCYW6680MHD3 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83284 pcs Pepa Raraunga 1.UCYW6680MHD3.pdf2.UCYW6680MHD3.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 615mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.23A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6985
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCYW66R8MPD1TD
UCYW66R8MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 420V RADIAL
I roto i te taonga: 129188 pcs
Tikiake: UCYW66R8MPD1TD.pdf
RFQ
UCYW6680MHD
UCYW6680MHD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 86569 pcs
Tikiake: UCYW6680MHD.pdf
RFQ
UCYW66R8MPD
UCYW66R8MPD
Tikiake: UCYW66R8MPD.pdf
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL
Tikiake: UCYW6820MHD.pdf
UCYW6680MHD3TN
UCYW6680MHD3TN