UCYW6470MHD3
NichiconNichicon
UCYW6470MHD3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCYW6470MHD3
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCYW6470MHD3.pdf2.UCYW6470MHD3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCYW6470MHD3
Tau Wae UCYW6470MHD3 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58997 pcs Pepa Raraunga 1.UCYW6470MHD3.pdf2.UCYW6470MHD3.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 960mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6865
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCYW6390MHD
UCYW6390MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 420V RADIAL
I roto i te taonga: 80340 pcs
Tikiake: UCYW6390MHD.pdf
RFQ
UCYW6330MHD3
UCYW6330MHD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 420V RADIAL
I roto i te taonga: 75681 pcs
Tikiake: UCYW6330MHD3.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL