UCY2W121MHD
NichiconNichicon
UCY2W121MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2W121MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2W121MHD.pdf2.UCY2W121MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2W121MHD
Tau Wae UCY2W121MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46248 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2W121MHD.pdf2.UCY2W121MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.86A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6808
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose