UCY2W100MPD1TD
NichiconNichicon
UCY2W100MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2W100MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2W100MPD1TD.pdf2.UCY2W100MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2W100MPD1TD
Tau Wae UCY2W100MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 185137 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2W100MPD1TD.pdf2.UCY2W100MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13334-3
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2W120MPD
UCY2W120MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 180803 pcs
Tikiake: UCY2W120MPD.pdf
RFQ
UCY2W100MPD
UCY2W100MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL