UCY2V470MHD3
NichiconNichicon
UCY2V470MHD3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2V470MHD3
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2V470MHD3.pdf2.UCY2V470MHD3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2V470MHD3
Tau Wae UCY2V470MHD3 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95133 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2V470MHD3.pdf2.UCY2V470MHD3.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.08A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16732
UCY2V470MHD3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2V330MHD3TN
UCY2V330MHD3TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 117846 pcs
Tikiake: UCY2V330MHD3TN.pdf
RFQ
UCY2V390MHD
UCY2V390MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 86333 pcs
Tikiake: UCY2V390MHD.pdf
RFQ
UCY2V470MHD3TN
UCY2V470MHD3TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Tikiake: UCY2V470MHD3TN.pdf
UCY2V390MHD1TO
UCY2V390MHD1TO
Tikiake: UCY2V390MHD1TO.pdf
UCY2V560MHD6TN
UCY2V560MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 350V RADIAL
Tikiake: UCY2V560MHD6TN.pdf
UCY2V470MHD
UCY2V470MHD