UCY2V330MHD3
NichiconNichicon
UCY2V330MHD3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2V330MHD3
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2V330MHD3.pdf2.UCY2V330MHD3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2V330MHD3
Tau Wae UCY2V330MHD3 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85432 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2V330MHD3.pdf2.UCY2V330MHD3.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2V221MHD
UCY2V221MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 35900 pcs
Tikiake: UCY2V221MHD.pdf
RFQ
UCY2V270MPD
UCY2V270MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 124510 pcs
Tikiake: UCY2V270MPD.pdf
RFQ
UCY2V330MHD
UCY2V330MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL