UCY2V121MHD6
NichiconNichicon
UCY2V121MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2V121MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2V121MHD6.pdf2.UCY2V121MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2V121MHD6
Tau Wae UCY2V121MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76364 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2V121MHD6.pdf2.UCY2V121MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 940mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.88A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5473
UCY2V121MHD6-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose