UCY2V121MHD
NichiconNichicon
UCY2V121MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2V121MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2V121MHD.pdf2.UCY2V121MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2V121MHD
Tau Wae UCY2V121MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85487 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2V121MHD.pdf2.UCY2V121MHD.pdf
Te manawanui 120µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa UCY
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 350V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-5472
UCY2V121MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 925mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga UCY2V121MHD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
Whakaahua nui 120µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL Nga tono 12000 Hrs @ 105°C