UCY2G101MHD6
NichiconNichicon
UCY2G101MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2G101MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2G101MHD6.pdf2.UCY2G101MHD6.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2G101MHD6
Tau Wae UCY2G101MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75743 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2G101MHD6.pdf2.UCY2G101MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 875mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.75A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5465
UCY2G101MHD6-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2G120MPD1TD
UCY2G120MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 120344 pcs
Tikiake: UCY2G120MPD1TD.pdf
RFQ
UCY2G121MHD
UCY2G121MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 58741 pcs
Tikiake: UCY2G121MHD.pdf
RFQ
UCY2G101MHD
UCY2G101MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL