UCY2G101MHD
NichiconNichicon
UCY2G101MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2G101MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2G101MHD.pdf2.UCY2G101MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2G101MHD
Tau Wae UCY2G101MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67536 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2G101MHD.pdf2.UCY2G101MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13075
UCY2G101MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2G121MHD
UCY2G121MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 58741 pcs
Tikiake: UCY2G121MHD.pdf
RFQ
UCY2G100MPD1TD
UCY2G100MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 232720 pcs
Tikiake: UCY2G100MPD1TD.pdf
RFQ
UCY2G101MHD6
UCY2G101MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL