UCX1V470MCS1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCX1V470MCS1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCX1V470MCS1GS.pdf2.UCX1V470MCS1GS.pdf3.UCX1V470MCS1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCX1V470MCS1GS
Tau Wae UCX1V470MCS1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCX Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose