UCX1V470MCL6GS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCX1V470MCL6GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCX1V470MCL6GS.pdf2.UCX1V470MCL6GS.pdf3.UCX1V470MCL6GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCX1V470MCL6GS
Tau Wae UCX1V470MCL6GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UCX Ripple Current @ Low Frequency 98.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 197mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 250 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 250 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose