UCPW6560MHD
NichiconNichicon
UCPW6560MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCPW6560MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCPW6560MHD.pdf2.UCPW6560MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCPW6560MHD
Tau Wae UCPW6560MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58523 pcs Pepa Raraunga 1.UCPW6560MHD.pdf2.UCPW6560MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCP Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 690mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13675
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 56µF Nga tono General Purpose