UCPW6181MHD
NichiconNichicon
UCPW6181MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCPW6181MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCPW6181MHD.pdf2.UCPW6181MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCPW6181MHD
Tau Wae UCPW6181MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37828 pcs Pepa Raraunga 1.UCPW6181MHD.pdf2.UCPW6181MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCP Ripple Current @ Low Frequency 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13673
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.890" (48.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose