UCJ1V220MCL1GS
NichiconNichicon
UCJ1V220MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCJ1V220MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCJ1V220MCL1GS.pdf2.UCJ1V220MCL1GS.pdf3.UCJ1V220MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCJ1V220MCL1GS
Tau Wae UCJ1V220MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UCJ Ripple Current @ Low Frequency 47.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-9404-6
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 14 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 14 Ohm 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCJ1V101MCL1GS
UCJ1V101MCL1GS
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
I roto i te taonga: 92263 pcs
Tikiake: UCJ1V101MCL1GS.pdf
RFQ
UCJ1V330MCL1GS
UCJ1V330MCL1GS
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
I roto i te taonga: 183821 pcs
Tikiake: UCJ1V330MCL1GS.pdf
RFQ
UCJ20-5
UCJ20-5
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 75OHM SOLDER