UCJ1V101MCL1GS
NichiconNichicon
UCJ1V101MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCJ1V101MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.UCJ1V101MCL1GS.pdf2.UCJ1V101MCL1GS.pdf3.UCJ1V101MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCJ1V101MCL1GS
Tau Wae UCJ1V101MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCJ Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-9403-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.5 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.5 Ohm 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose